Form Doldurun
X
Form Doldurun Sizi Arayalım

Hakkımızda

TORAMAN OSGB

Image

İşverenler işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanını bünyelerinde istihdam edebilecekleri gibi, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (O.S.G.B.) Belgesi bulunan kuruluşlardan da hizmet alabileceklerdir.

OSGB’ler işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır. OSGB’ler işyerlerinde her türlü kayıtları sağlık dosyalarında gizlilik ilkesine uyularak saklamakla yükümlüdürler. OSGB’ler işverenle, işyeri bünyesindeki bütün bölüm çalışanları ve iş sağlığı ve güvenliği kurulu ile işbirliği içinde çalışır.

Toraman İş Sağlığı Ve Güvenliği Danışmanlık Eğitim Mühendislk Hizmetleri A.Ş. bünyesinde bulunan TORAMAN OSGB 23/07/2013 tarihinde T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış ve İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğinde belirtilen niteliklere haiz olduğundan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak faaliyet göstermeye hak kazanmıştır.

NEDEN TORAMAN OSGB?
 • 15 Yıllık Danışmanlık Tecrübesi
 • Kendi iç bünyesinde hizmet kalitesinin sürekli denetlemesi,
 • İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin çağdaş ve uluslararası standartlara taşınması için uzmanlaşmış personel ile en kaliteli ve güvenilir hizmeti anlayışı.
 • Firmanın ihtiyaç duyduğu diğer hizmetler konusunda hizmet vermesi
 • Müşteri şikayetlerini hemen değerlendirip, sonuçlandırması
 • Sürekli iyileştirme ve geliştirme modelini benimsediği için hizmet kalitesini sürekli geliştirmesi
 • Sektörümüzde ki yeni gelişmeleri hemen müşteriye bilgilendirmesi
 • İş Güvenliği Uzmanlarımızın ve İşyeri Hekimlerimizin sektörel çalışma yapması

MİSYONUMUZ
İşbirliği içinde bulunacağımız işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda analiz yaparak, eğitim- danışmanlık hizmetleri ile iş sağlığı ve güvenliği kültürünün yerleşmesine katkıda bulunmak, çalışanları ve yöneticileri bu konularda donanımlı ve bilinçli hale getirmek misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ
İş Sağlığı ve İş Güvenliği kapsamında bütün yasal sorumluluklarınıza doğru danışmanlık yaparak doğru çözümler bulmak

ÇALIŞANLARIMIZ
Kadromuzda bulunan İşyeri Hekimleri ve İş Güvenliği Uzmanlarımız
İş Sağlığı ve İş Güvenliği işlerinin kontrolü,uygulanması ve takibi konusunda yüksek deneyime sahip, bu deneyim süresi içinde, birçok çevre, iş sağlığıve iş güenliği denetlemelerine katılmış ve bu konularda ulusal ve uluslar arası eğitimler almışlardı. Gerçekleştirdikleri denetlemeler/değerlendirmelerin sonuçlarını, Türkiye Mevzuatlarına göre değerlendirerek uluslar arası şirketlere raporlamışlardır.

Bir çok farklı sektörde deneyime sahip olan işyeri hekimlerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımız, gıda, tekstil endüstrisi, otomoti, makine, seramik, ilaç , enerji üretimi, çimento, kağıt,kimya,inşaat, ambalaj, alışveriş merkezleri yönetimi gibi sektörlerin işyeri değerlendirme/denetimlerine katılmışlardır.